Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
23 Mayıs 2020 - Cumartesi 12:34 Bu haber 1487 kez okundu
 
Esnafla erken bayramlaşma
Kargı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Ramazan Bayramı’nda sokağa çıkma yasağı uygulanacak olması nedeniyle Cuma günü esnafa bayramlaşma ziyaretleri gerçekleştirdi.
Kargı Haberi


Kargı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi  Ramazan Bayramı’nda sokağa çıkma yasağı uygulanacak olması nedeniyle Cuma günü esnafa bayramlaşma ziyaretleri gerçekleştirdi.

 

Ziyareti Kargı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Helvacı ve yönetim kurulu üyesi Adem Bülbül yaptı.

 

Virüs nedeniyle ülke olarak sıkıntılı günlerden geçildiğini ve esnafın bu süreçte en çok etkilenen kesimlerden biri olduğunun altını çizen Kargı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Helvacı, ‘’Covid-19 virüsü salgını nedeni ile bu sene Kargımızda bayramlaşma kutlamaları olmayacağı için, Cuma gününden Esnaf Kefalet Kooperatifi Yönetimi olarak esnaflarımızı ziyaret edip bayramlarını kutladık. Bu sıkıntılı sürecin bir an önce bitmesini diler, bütün esnaf ve sanatkarlarımızın Ramazan Bayramı’nı kutlarız’’ dedi.

 

Haber: Ozan Acar - İhlas Haber Ajansı (İHA) KARGI

 

MXtCDG

 

s5zCDc

 

mvEpy8

 

EzLTEO

 

X0v4eS

 

3y2fcL

 

 

 

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Ozan Acar
 
Etiketler: Esnafla, erken, bayramlaşma,
Yorumlar
Kargı Gazetesi

Ulusal Gazeteler
Haber Yazılımı