301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
10 Haziran 2021 - Perşembe 13:23 Bu haber 1893 kez okundu
 
Hakime Kaçmaz ve Savcı Ağaçhanlı’ya veda
Yaklaşık 2 yıldır Kargı’da görev yapan ve son Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu kararnamesi ile tayinleri çıkan Kargı hakimi Pelin Öztürk Kaçmaz ve Kargı Cumhuriyet Savcısı Mehmet Ağaçhanlı için veda yemeği düzenlendi.
Kargı Haberi


Özlem Kuzu Çevirme’de düzenlenen veda yemeğine Kargı Kaymakamı Abdulhamid Uyar, Kargı Belediye Başkanı Zeki Şen, Kargı Hakimi Ümran Doymuş, Cumhuriyet Savcısı Ceyda Öznur Gürel, Çorum ve Osmancık hakim ve savcıları, İlçe Emniyet Amiri Başkomiser Mustafa Topal, İlçe Jandarma Komutanı J.Teğ. Yunus Emre Yılmaz, Hastane Başhekimi Dr. Muhammet Kadir Demir, Orman İşletme Müdürü Mustafa Bayraktar, Ziraat Bankası Müdürü Hilmi Bakıcı, Öğretmen Evi Müdürü Mücahit Açıkbaş ve adliye personeli katıldı.

 

Yemeğin ardından Kargı Kaymakamı Abdulhamid Uyar, Kargı Belediye Başkanı Zeki Şen, Kargı Hakimi Ümran Doymuş ve Cumhuriyet Savcısı Ceyda Öznur Gürel konuşma yaparak tayinleri çıkan Kargı Hakimi Pelin Öztürk Kaçmaz ve Kargı Cumhuriyet Savcısı Mehmet Ağaçhanlı’ya yeni görevlerinde başarılar dileyerek, hediye ve plaket sundular.

 

Hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından yemek son buldu.

 

Develi Hakimliği’ne atanan Pelin Öztürk Kaçmaz ve Batman Cumhuriyet Savcılığı’na atanan Mehmet Ağaçhanlı’nın önümüzdeki hafta görevlerinden ayrılmaları beklenirken, yerlerine Temmuz ayında atama yapılması bekleniyor.

 

Haber: Ozan Acar 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Ozan Acar
 
Etiketler: Hakime, Kaçmaz, ve, Savcı, Ağaçhanlı’ya, veda,
Yorumlar
Kargı Gazetesi

Ulusal Gazeteler
Haber Yazılımı