301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
26 Kasım 2018 - Pazartesi 19:15 Bu haber 2467 kez okundu
 
Milli Eğitim Müdürü Ahmet Genç göreve başladı
Kargı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Genç göreve başladı.
Eğitim Haberi


Eylül ayında yapılan atamalarla boşalan Kargı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Ahmet Genç atandı. Kargılı olan ve Kargı, Osmancık, Antalya, Sinop gibi yerlerde idarecilik yapan tecrübeli eğitimci Ahmet Genç’in Kargı’da son zamanlarda sorunlarla anılan Milli Eğitim’i toparlayarak eğitimde yeniden başarılarla anılan bir ilçe haline getirmesi bekleniyor.

 

 

EĞİTİMİN HİZMETİNDE BULUNMAK ÜZERE GÖREVİME BAŞLADIM

Mesaisinin ilk gününde makamında ziyaret ettiğimiz Kargı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Genç ile eğitim üzerine sohbet ederek ilk açıklamasını aldık.

 

Çeşitli illerde görev yaptığını belirten Genç, memleketi olan Kargı’da İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapmanın kendisi için ayrı bir gurur olduğunu ve ayrı öneme sahip olduğunu belirterek, ‘’İlçemizde eğitimin hizmetinde bulunmak üzere görevime başladım. Amacım Kargı’da var olan ateşi canlandırarak eğitimde 2023 hedeflerine ulaşmaktır.

 

Bu konuda devlet kurumlarımız başta olmak üzere, yerel yönetimler, sivil toplum kuruluşları, özel kurum ve kuruluşlar ile yerel basın temsilcilerimizin yanımda olmasını diliyor, tüm eğitim camiamıza saygılarımı sunuyorum’’ dedi.

 

Haber: Ozan Acar - İhlas Haber Ajansı(İHA) KARGI

 

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Ozan Acar
 
Etiketler: Milli, Eğitim, Müdürü, Ahmet, Genç, göreve, başladı,
Yorumlar
Kargı Gazetesi

Ulusal Gazeteler
Haber Yazılımı