301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
15 Eylül 2021 - Çarşamba 19:00 Bu haber 1737 kez okundu
 
ÖĞRENCİLERİN ULAŞIM SORUNU ÇÖZÜLDÜ
Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencilerinin ulaşım sorunu çözüldü. Öğrenciler yarın sabahtan itibaren otobüsle okullarına ulaştırılacak.
Eğitim Haberi


Bugün velilerden gelen yoğun talepler üzerine gündeme taşıdığımız öğrencilerin ulaşım sorunuyla ilgili gelişme yaşandı.

 

Geçtiğimiz saatlerde Kargı Belediye Başkanı Zeki Şen, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Genç ve ilgili okulların müdürleriyle bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda Çok Programlı Anadolu Lisesi  öğrencilerinin ulaşım ihtiyacının karşılanmasına devam edilmesi kararı alınarak yol güzergahları konusunda istişare yapıldı.

 


GÜZERGAH VE SAATLER KARARLAŞTIRILDI
Toplantıda alınan kararla öğrencileri taşıyacak otobüs sabah 07:50'de Alparslan Türkeş Parkı önünden öğrencileri alarak Cumhuriyet YBO önünden geçecek ve Boyacılar Caddesi istikametinden devam edip, eski ceza evi önünden aşağı inerek Çok Programlı Anadolu Lisesi'ne ulaşacak. Buradan Cumhuriyet YBO öğrencilerini alarak yine aynı istikametten Cumhuriyet YBO okuluna ulaşacak.

 

Öğlen 12:30'da Çok Programlı Anadolu Lisesi'nden öğrencileri alarak hareket edecek olan otobüs öğrencileri evlerine götürecek, 13:20'de tekrar aynı güzergah üzerinden öğrencileri okula götürecek.

 

Akşam 16:00'da dersleri biten Anadolu Lisesi öğrencilerini, 17:40'da ise Meslek Lisesi öğrencileri evlerine taşıyacak.

 

Haber: Ozan Acar

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Ozan Acar
 
Etiketler: ÖĞRENCİLERİN, ULAŞIM, SORUNU, ÇÖZÜLDÜ,
Yorumlar
Kargı Gazetesi

Ulusal Gazeteler
Haber Yazılımı