301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
11 Aralık 2013 - Çarşamba 18:28 Bu haber 10830 kez okundu
 
Osmancık'a İki Uzman Doktor Daha Atandı
Osmancık Devlet Hastanesi’nde 2 yeni doktor göreve başladı
Osmancık Haberi


Osmancık Devlet Hastanesine atanan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Abdul Hamid Güler ve Nöroloji Uzmanı Dr. Kadriye Hande Biçkin göreve başladı.

Dr. Abdul Hamid Güler 1983 İstanbul doğumlu. İlk-Orta ve Lise eğitimini İstanbul Esenler’de tamamlayan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Abdul Hamid Güler 2001 yılında başladığı Cerrah Paşa Tıp Fakültesi’nden 2005 yılında mezun oldu. 

2007-2008 yılları arasında pratisyen hekim olarak görev yapan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Abdul Hamid Güler Uzmanlık ihtisasını 2008-2013 yılları arasında Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tamamladı.

Evli ve 1 kız çocuk babası olan Dr. Abdul Hamid Güler Aralık 2013 itibariyle Osmancık Devlet Hastanesi’nde göreve başladı.

Yeni Nöroloji Uzmanı göreve başladı

Osmancık Devlet Hastanesi’nde Nöroloji Uzmanı Dr. Kadriye Hande Biçkin hasta kabulüne başladı.

Nöroloji Uzmanı Dr. Kadriye Hande Biçkin 1979 Balıkesir doğumlu. İlk-Orta ve Lise eğitimini Balıkesir’de okuyan Nöroloji Uzmanı Dr. Kadriye Hande Biçkin 2000 yılında girdiği Ankara Tıp Fakültesi’ni 2006 yılında tamamlayarak mezun oldu. 

2008-2013 yılları arasında uzmanlık ihtisasını Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde yapan Nöroloji Uzmanı Dr. Kadriye Hande Biçkin 5 Aralık 2013 tarihi itibariyle Osmancık Devlet Hastanesi’ndeki görevine başladı.

Göreve başlayan uzmanlara hoş geldin yemeği

Osmancık Devlet Hastanesi’nde göreve başlayan doktorlara hoş geldin yemeği düzenlendi.

Osmancık Devlet Hastanesi’nde göreve başlayan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Abdul Hamid Güler ve Nöroloji Uzmanı Dr. Kadriye Hande Biçkin için hastane yönetimi hoş geldin yemeği düzenledi.

Osmancık Ulusoy Dinlenme Tesislerinde verilen yemeğe hastane başhekimi Op. Dr. Yüksel Yücel, hastane idarecileri ve hastanede görev yapan doktorlar katıldı.

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen yemekte bir konuşma yapan hastane başhekimi Op. Dr. Yüksel Yücel hastanede göreve başlayan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Abdul Hamid Güler ve Nöroloji Uzmanı Dr. Kadriye Hande Biçkin’e hoş geldiniz diyerek çalışmalarında başarılar diledi.Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Ozan Acar
 
Etiketler: Osmancık, Devlet, Hastanesi’nde, 2, yeni, doktor, göreve, başladı
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Kargı Gazetesi

Ulusal Gazeteler
Haber Yazılımı