301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
12 Nisan 2019 - Cuma 12:44 Bu haber 1053 kez okundu
 
Vali Çiftçi'nin eşi Kargı'yı ziyaret etti
Çorum Valisi Mustafa Çiftçi’nin eşi Azime Çiftçi, ilçe ziyaretlerine Kargı ile devam etti.
Kargı Haberi


Azime Çiftçi, eğitim kurumlarında çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Kargı’yı ziyaret etti.

 

Kargı Kaymakamı Hasan Taş’ın eşi Büşra Taş’ın misafir ettiği Azime Çiftçi, Kargı İlçesi ziyaretine Vali Yardımcısı Recep Yüksel’in eşi Derya Yüksel ve kaymakam eşleri de eşlik etti.

 

Azime Çiftçi ilçe ziyareti kapsamında ilk olarak, Dereköy Kız Kuran Kursu’nu ziyaret ederek kurs öğreticileri ve kursiyerlerle bir araya gelerek kursiyerlerle bir süre sohbet etti.

 

Kuran kursu ziyareti sonrasında; şehidimiz Piyade Astsubay Üstçavuş Ali Ilgaz’ın ailesini ziyaret eden Azime Çiftçi, şehidimizin ailesi ile bir süre sohbet etti.

 

Azime Çiftçi, böyle şerefli ve onurlu bir makamın her isteyene nasip olmayacağını belirterek, “ İnancımız gereği şehitliğin ne yüce bir mertebe olduğunun bilincindeyiz. Allah Şehitlerimize rahmet eylesin.” dedi.

 

Şehit ailesi ziyareti sonrasında, Azime Çiftçi, 125. Yıl Anaokulunu ziyaret ederek okul müdüründen okul hakkında bilgiler alarak öğrencilerle bir süre sohbet etti.

 

Kargı ilçesi Halk Eğitim Merkezinde açılan kursları ziyaret eden Azime Çiftçi, Halk Eğitim Merkezi Müdürü ve kursiyerlerden üretilen ürünler hakkında bilgiler alarak, günümüzde unutulmaya yüz tutmuş mahalli el sanatlarımızdan olan Kargı Bezi dokuması çalışmalarını yerinde inceleyip, Kargı Bezinden yapılan sergiyi gezdi.

 

Gerçekleştirilen ziyarette son olarak Cumhuriyet YİBO Özel Eğitim Sınıfını ziyaret eden Azime Çiftçi ve beraberindekiler, okul müdüründen okul hakkında bilgiler alarak öğrencilerle bir süre sohbet etti.

 

Azime Çiftçi, Özel Eğitim Uygulama Okulu ziyareti sonrasında Kargı İlçesinden ayrıldı.

 

Haber: Ozan Acar - İhlas Haber Ajansı(İHA) KARGI

 

 

 

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Ozan Acar
 
Etiketler: Vali, Çiftçi'nin, eşi, Kargı'yı, ziyaret, etti,
Yorumlar
Kargı Gazetesi

Ulusal Gazeteler
Haber Yazılımı